Fundacja Troska

Kozłówek 98, 38-126 Markuszowa

NIP: 819-165-66-19, REGON: 180673720, KRS: 0000380392

Numer Rachunku: 21 9168 0004 0020 3209 2000 0010

(tytułem: na cele fundacji)

 • Nasza Fundacja nie prowadzi działalności gospodarczej. Utrzymujemy się z dotacji osób prywatnych i różnych instytucji. Chcemy serdecznie podziękować naszym wszystkim darczyńcom. W najbliższym czasie planujemy:

  1) zakupić drzwi wewnętrzne na dół do domu (4 drzwi drewniane) – koszt ok. 2o00 zł

  2) stworzyć boisko trawiaste do piłki nożnej – koszt ok. 3000 zł

  3) wyremontować poddasze – koszt około 20.000 zł

  Inwestycje te wymagają dość dużych środków finansowych. Prosimy wszystkich chętnych o wsparcie naszych planów. Zmienił się nasz numer konta: BS Strzyżów: 21 9168 0004 0020 3209 2000 0010

  więcej +

Aktualności

 • Zapraszamy do obejrzenia reportażu nagranego przez Telewizję Polską.

  Film można obejrzeć po kliknięciu w link poniżej:

  http://www.tvp.pl/rzeszow/religia/magazyn-katolicki/wideo/fundacja-troska/15517669

  więcej +
 • Pięknie ubrane dziewczyny w białe sukienki, tańczące i sypiące z mis płatki róż oraz chłopcy niosący pochodnie i flagi tworzyli procesję z figurą Matki Bożej Troskliwej, którą nieśli wychowankowie Fundacji Troska na Rzecz Wszechstronnego Rozwoju Dzieci i Młodzieży. Tak rozpoczęło się oficjalne otwarcie domu Fundacji w Kozłówku. Uroczystość pod nazwą „Festiwal w trosce o człowieczeństwo” odbyła się na nowo wybudowanej scenie, na której grał zespół muzyczny Pray z Dobrzechowa pod dyrekcją ks. Grzegorza Kidy.

  więcej +
 • Zapraszamy do obejrzenia drugiej części zdjęć z otwarcia i poświęcenia Fundacji Troska.

  więcej +
 • Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia i poświęcenia Fundacji Troska. Z tej okazji również chcieliśmy złożyć wszystkim osobom zaangażowanym w otwarcie serdeczne podziękowania.

  więcej +
 • 23 maja 2014 roku w piątek na godz. 18:00 zapraszamy wszystkich na Festiwal w Trosce o człowieczeństwo. Będzie on połączony z oficjalnym otwarciem domu Fundacji w Kozłówku. Patronat honorowy nad festiwalem sprawuje Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Pan Wojciech Buczak.  W związku z tym wydarzeniem będziemy budować stałą scenę na koncerty. Zapraszamy wszystkich chętnych: młodzież, dorosłych, dzieci z całego Województwa Podkarpackiego.  Spotkanie to odbywać się będzie w plenerze. Szczegóły na plakacie – istnieje możliwość dojazdu i powrotu autokarami.

   

  więcej +
 • 12 lipca 2013 TVP Rzeszów wyemitowała reportaż o Fundacji. Zapraszamy do oglądnięcia. KLIKNIJ TUTAJ

  więcej +
 • Już po raz trzeci młodzież działająca w Fundacji TROSKA uczestniczyła w spotkaniu opłatkowym, które odbyło się w dzień Uroczystości Objawienia Pańskiego. Tym razem było ono zorganizowane w domu Fundacji w Kozłówku w Gminie Wiśniowa. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 18:00 wspólną Eucharystią. Uczestniczyło w nim około 65 młodych osób. Niewątpliwie dało się odczuć, że to właśnie Eucharystia tworzy wspólnotę i buduje Kościół! Podczas homilii ks. Piotr Gnat zauważył, że każdy młody człowiek powinien mieć takie chwile, żeby móc pokłonić się Bogu.

  więcej +
 • Na wakacjach Dorota Lecka i Radosław Kud zaproponowali swoim gościom weselnym, że zamiast kwiatów mogą wesprzec naszą Fundację. Bardzo gorąco dziękujemy im za ten prezent. Ślub ich odbył się 21 lipca 2012 roku w kościele farnym w Strzyżowie. (więcej zdjęc na Facebooku)

  więcej +
 • W imieniu Członków Zarządu,  Rady Fundacji TROSKA  i ks. Piotra chcemy złożyc na ręce Dyrekcji Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie podziękowanie za stałą współpracę z naszą Fundacją. To przede wszystkim uczniowie i absolwenci Waszej szkoły tworzą całe nasze dzieło.

  Z poważaniem: Zarząd Fundacji TROSKA

  Poznaj ZST bliżej: http://www.zs-strzyzow.itl.pl/

  więcej +
 • Zapraszamy do obejrzenia reportażu o naszej fundacji nakręconego przez młodzież bezpośrednio związaną z naszą fundacją.

  więcej +

ZST w Strzyżowie

System CM

Cud Moralny

Mapa i dojazd

mapka

Darowizna

Patronat honorowy

Herb Województwa Podkarpackiego

Patronat honorowy nad Festiwalem "W Trosce o człowieczeństwo" sprawuje Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Najnowsze galerie

Wesprzyj nas!

facebookprzelewy24_logo