Home Otwarcie domu 23.05.2014r. – Galeria cz.1

Otwarcie domu 23.05.2014r. – Galeria cz.1

23 maja 2014 roku w piątek na godz. 18:00 zapraszamy wszystkich na Festiwal w Trosce o człowieczeństwo.

Będzie on połączony z oficjalnym otwarciem domu Fundacji w Kozłówku. Patronat honorowy nad festiwalem sprawuje Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Pan Wojciech Buczak. W związku z tym wydarzeniem będziemy budować stałą scenę na koncerty. Zapraszamy wszystkich chętnych: młodzież, dorosłych, dzieci z całego Województwa Podkarpackiego.  Spotkanie to odbywać się będzie w plenerze. Szczegóły na plakacie – istnieje możliwość dojazdu i powrotu autokarami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z otwarcia i poświęcenia Fundacji Troska. Z tej okazji również chcieliśmy złożyć wszystkim osobom zaangażowanym w otwarcie serdeczne podziękowania.

Próba

Przygotowania