MIECZ BOGA

Jeżeli chcesz przeżyć męską przygodę z Bogiem i odkryć smak prawdziwego życia zapraszamy Cię na ferie na męskie rekolekcje „MIECZ BOGA” do Kozłówka do domu Fundacji TROSKA. Rozpoczynamy od 18:00 15 stycznia w niedzielę, kończymy 18 stycznia w środę o 9:00. Rekolekcje przeznaczone są dla mężczyzn od 17 do 30 lat. Zapisy u ks. Piotra Gnata. Inspiracją tych rekolekcji były słowa młodego człowieka, który powiedział: „Chciałbym wyjechać gdzieś i w ciszy usłyszeć Boga, który jest żywy i działa”.
Dom fundacji dysponuje 30 miejscami noclegowymi. Na dole znajduje się klimatyczny salon z kominkiem. Położony jest u podnóża Parku Krajobrazowego gdzie można odpocząć. Nie może CIĘ na tym wydarzeniu zabraknąć.