SOSW FRYSZTAK .

Wyprawa religijno- turystyczna do Kozłówka ❗️

W dniu 03.10.2023r. kilkunastoosobowa grupa z Internatu wybrała się na wycieczkę do Fundacja Troska. Celem wycieczki było kultywowanie tradycji październikowych różańca świętego, jak również zapoznanie z fantastycznym miejscem dla dzieci i młodzieży, które znajduje się nieopodal Frysztaka. Pierwszym punktem wycieczki było odmówienie różańca w sąsiedniej kapliczce oraz przekazanie słowa Bożego przez Księdza Piotra. Następnie przyszedł czas na biesiadowanie przy grilu i pogawędkach o powstaniu i funkcjonowania Fundacji. Wszystko co dobre, szybko się skończyło. Bardzo zadowoleni wróciliśmy do Frysztaka. Serdecznie dziękujemy Księdzu Piotrowi oraz Prezesowi Panu Jakub Szczęch za możliwość przyjazdu i niezapomnianą lekcję ❤️.

P.S jeszcze tam wrócimy 😁 !